Acartus - Kompleksowa obsługa księgowa

Aktualność

„Symbol 2021” – nominacja dla ACARTUS SA

Miło nam poinformować, że w tym roku, do tytułu „Symbol Wsparcia Biznesu 2021” nominację otrzymał ACARTUS SA w Jastrzębiu-Zdroju. W ten sposób doceniono działalność należących do grupy kapitałowej biur rachunkowych, zajmujących się kompleksową obsługę księgową, kadrowo-płacową i podatkową firm polskich i zagranicznych działających na polskim rynku, a także osób prywatnych pracujących za granicą i cudzoziemców zatrudnionych w Polsce.

„Symbol 2021” to ogólnopolski program medialny realizowany przez dwie redakcje: „Monitor Biznesu” – dodatek „Rzeczpospolitej” oraz „Monitor Rynkowy” – dodatek „Dziennika Gazety Prawnej”. Przyznawane od 11 lat wyróżnienie służy umocnieniu wizerunku i biznesowej pozycji firm w swojej branży. Jednocześnie jest nagrodą za wysiłek wszystkich pracowników w osiąganiu sukcesów zawodowych, jak i realizacji celów, jakie stawia sobie firma.

Przyznanie tytułu „Symbol 2021” nagradzane jest publikacjami w poczytnych tytułach społeczno-ekonomicznych: „Monitor Rynkowy” w „Dzienniku Gazecie Prawnej” „Monitor Biznesu” w „Rzeczpospolitej”, na łamach dziennika „Puls Biznesu”, a także na portalach: www.rp.pl, www.bankier.pl, www.infor.pl i www.pb.pl.

Uroczysta Gala Finałowa, podczas której laureaci uhonorowani zostaną tytuły „Symbol 2021” odbędzie się tradycyjnie w Hotelu „Monopol” w Katowicach, 19 listopada br.