Dziękujemy za przesłanie formularza zgłoszeniowego odnośnie rozpoczęcia działalności gospodarczej na terenie Republiki Czeskiej lub Słowacji, który pozwoli naszemu ekspertowi zakwalifikować Państwa działalność do przeniesienia lub otwarcia zagranicą.

Złożona problematyka międzynarodowa prawa podatkowego oraz nasze doświadczenie mówi nam, że nie wszystkie działalności da się przenieść za granicę i do tego wymagana jest krótka analiza, która musi uwzględnić kilka aspektów, takich jak zakłady zagraniczne, opodatkowanie u źródła, rodzaje świadczonych usług/handlu/produkcji a także miejsce opodatkowania usług z uwagi na VAT.

Acartus S.A. zajmuje się profesjonalnym świadczeniem usług Doradztwa Podatkowego, usług księgowo-kadrowych oraz prawnych na pograniczu Polsko-Czesko-Słowackim.

Aby pomóc Państwu podjąć prawidłową decyzję ws. rozpoczęcia działalności w zagranicą sporządzimy dla Państwa wstępną analizę na ten temat.

Koszt sporządzenia wstępnej kwalifikacji to 200,00 zł netto płatne przed wykonaniem usługi za pośrednictwem PayU.

W terminie 14 dni od otrzymania przedpłaty prześlemy Państwu ocenę prawno-podatkową, która będzie nawiązywała do założeń zawartych w formularzu zgłoszeniowym.

Dopiero po profesjonalnej ocenie wstępnej możemy przystąpić do zakładania działalności i wyboru jej formy.

Informacje zawarte w internecie są często nadmiernym uproszczeniem a ryzyka płyną nie do firm masowo zakładających firmy w Czechach tylko dla podatnika, który takie firmy zakłada i prowadzi.

Jeśli myślisz o założeniu czy też przeniesieniu firmy do Czech, to powinien być Twój pierwszy krok. Skorzystaj z wiedzy profesjonalistów, którzy tą tematyką zajmują się ponad 10 lat.

Z poważaniem,

Zespół Acartus S.A.