Międzynarodową siecią kancelarii księgowych kieruje jej założyciel Piotr Piekarski i Miroslav Šperka. Obaj są Członkami Zarządu w Naszych spółkach. Nasz zespół tworzy międzynarodowa grupa kilkudziesięciu osób o wysokiej kwalifikacji, długoletnim doświadczeniu w ich dziedzinach. Dzięki szkoleniom w dziedzinach, w których świadczymy usługi, nieustannie podnosimy kwalifikacje Naszych pracowników. Adresy mailowe:


Polska

Jastrzębie-Zdrój

Zarząd:  
Piotr Piekarski piotr.piekarski[at]acartus.pl
Małgorzata Matyja gosia.matyja[at]acartus.pl
Joanna Krzysteczko joanna.krzysteczko[at]acartus.pl
Doradcy podatkowi:  
Piotr Piekarski piotr.piekarski[at]acartus.pl
Koordynatorzy działu księgowości:  
Barbara Żurat barbara.zurat[at]acartus.pl
Marek Strządała marek.strzadala[at]acartus.pl
Koordynator działu kadr:  
Magdalena Serwotka magda.serwotka[at]acartus.pl
Marketing i sprzedaż:  
Kamila Gizińska kamila.gizinska[at]acartus.pl
Sekretariat:  
Izabela Sobik izabela.sobik[at]acartus.pl


Republika Czeska

Ostrava

Zarząd:  
Michal Jelínek Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dyrektor:  
Karla Grossmannová Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Republika Słowacka

Čadca

Zarząd:  
Miroslav Šperka Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Piotr Piekarski Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Doradca podatkowy:  
Monika Blahutová Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Księgowość:  
Melánia Dičková Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Miriama Balalová Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Jana Mravcová Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kadry i płace:  
Terézia Kučeríková Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

kontaktujte nas pl