Acartus - Kompleksowa obsługa księgowa

Małgorzata Matyja

księgowość

Małgorzata Matyja

Wiceprezes zarządu

Małgorzata Matyja
kierownik działu kadr, wiceprezes Zarządu ACARTUS SA

Małgorzata Matyja jest specjalistą w dziedzinie administracji i administracji państwowej. W 1997 r. ukończyła Studium Menadżerskie w Rybniku, a w 2003 r. studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Kontynuowała studia w Śląskiej Wyższej Szkole Zarządzania im. Generała Jerzego Ziętka w Katowicach, Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej im. Wojciecha Korfantego w Katowicach oraz na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Od 2008 r. jest audytorem wewnętrznym systemu zarządzania jakością wg ISO 9001:2015, a od 2019 r. – auditorem wewnętrznym systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji wg ISO/IEC 27001:2017.

Małgorzata Matyja jest nauczycielką, trenerem i wykładowcą m.in. w Centrum Nauki i Biznesu ŻAK w Jastrzębiu-Zdroju oraz Szkole dla dorosłych PROFFESOR w Skoczowie.

Do 2000 r. pracowała w Przedsiębiorstwie Transportu Drogowego Stanisław Bielaszka. Obecnie jest kierownikiem działu kadr i wiceprezesem Zarządu ACARTUS SA, a także pełnomocnikiem Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2008.

Obecnie pani Małgorzata Matyja jest kierownikiem działu kadr i wiceprezesem Zarządu ACARTUS SA.