ACARTUS jest międzynarodową siecią biur rachunkowych, świadczących usługi w zakresie księgowości, płac, podatków oraz finansów. W chwili obecnej za pośrednictwem swoich filii działa w trzech państwach Europy Środkowej, mianowicie w Republice Czeskiej, w Polsce oraz na Słowacji. Jesteśmy jedynym w Polsce biurem rachunkowym zrzeszonym w prestiżowym międzynarodowym Stowarzyszeniu BKR skupiającym biura rachunkowe na całym świecie.

Członków zespołu charakteryzuje długoletnie doświadczenie oraz wysoki poziom ich fachowej kwalifikacji, co gwarantuje profesjonalną troskę i korzyści dla naszych Klientów w trakcie rozwiązywaniu różnych zagadnień.

Filie grupy ACARTUS znajdują się w obrębie strategicznego pogranicza Polski, Republiki Czeskiej i Słowacji. Podstawą cechę całej grupy stanowi ciągła współpraca i komunikacja między poszczególnymi filiami z różnych państw. W każdym państwie wytworzony został zespół profesjonalistów, który świadczy usługi w języku polskim, czeskim, słowackim i angielskim, co gwarantuje Klientom międzynarodowym komfort, ułatwia komunikację i lepsze zrozumienie obcego systemu podatkowego i księgowego. Wszystko razem umożliwia świadczenie usług naszym Klientom na najwyższym poziomie, bez barier językowych i różnic w przepisach prawnych.

Życzliwość w stosunku do klientów i pełne utożsamianie się z ich interesami, wysoki poziom merytoryczny i jakość obsługi, a przede wszystkim – dbałość o bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów – są dewizą naszej działalności.